Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe Sokoły – na sprzedaż i na wynajem Sokoły

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

30 zł/m²78,94 m² 2 368 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Adres: pl. Rynek Adama Mickiewicza 12, sokoły Powierzchnia najmu.: 78,94 m2 (I piętro) Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 129/1, 124/1 i 125/1 o pow. 317 m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Biuro, ul. Bóżniczna

Śródmieście,Radom(Sokoły + 19 km)

350 000 zł61,50 m² 5 691,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,5 m , usytuowany na parterze budynku z niezależnymi wejściami z dwóch stron, co czyni go idealnym miejscem na prowadzenie różnego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²85 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal 85 m na wynajem | Centrum Radomia | Świetna lokalizacja | Biuro | Gabinety | Usługi Prezentujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 85 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

3 011 950 zł602,39 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wilsons nieruchomości komkercyjne Do sprzedania dochodowa trzy kondygnacyjna kamienica w samym centrum miasta o łącznej powierzchni 602,39 m2,w super lokalizacji. W całym obiekcie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Radom(Sokoły + 19 km)

35 zł/m²250 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Morestate ma przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu pomieszczeń biurowych o powierzchni 250 m2 na 2 piętrze biurowca zlokalizowanego w Śródmieściu. Podstawowe informacje; - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Królewiecka

Gołdap(Sokoły + 11 km)

490 000 zł1 926 m² 254,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w centrum: - najbliższe sąsiedztwo stanowi zabudowa usługowa i mieszkaniowa wielorodzinna, - z licznymi miejscami parkingowymi na terenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Radom

Śródmieście,Radom(Sokoły + 19 km)

39 zł/m²97 m² 3 783 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Biuro 40-97 mkw. Rynek 10 | Parter | Aneks | parking Prestiżowe biuro z w sercu Radomia - ul. Rynek 10. Oferuję do wynajęcia wyjątkową przestrzeń biurową na parterze odrestaurowanej, XIX-wiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²177 m² 7 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 177 m idealny pod gabinety lekarskie / stomatologię ul. Reja Do wynajęcia przestronny, w pełni przystosowany lokal użytkowy o powierzchni 177 m , położony na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Zbrowskiego

Nad Potokiem,Radom(Sokoły + 19 km)

28,49 zł/m²1 755 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia biurowiec w centrum Radomia z dużym parkingiem. Najlepsza lokalizacja w mieście - położenie przy ul. Zbrowskiego daje możliwość doskonałego połączenia z każdą.

Szczegóły ogłoszenia

33 zł/m²80 m² 2 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokale biurowe w budynku obok nowego Centrum Handlowego o powierzchni 80 m2 na pierwszym piętrze. Możliwość wynajęcia lokali o różnej wielkości. Nowa Galeria jest.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 30m2 na drugim piętrze w zabytkowym budynku w ścisłym centrum miasta. Bardzo korzystna lokalizacja. Toaleta jest wspólna dla.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij